Cinsel Zayıflığa Karşı Bitki Çayı

Cinsel Zayıflığa Karşı Bitki Çayı

Cinsel Zayıflığa Karşı Bitki Çayı

Cinsel zayıflığa ruhsal bozukluk, güvensizlik, depresyon, vücudun genel zayıflaması, ölçüsüz alkol içme, sedatif ve hipnotik ilaç kullanımı, obezite ve şeker hastalığı sebep olabilir.
Cinsel zayıflık bir dizi başka hastalıkların sonucu da olabilir. Erektil disfonksiyon nedenleri bunlar olabilir:

• ateroskleroz sebebi ile kan damarlarının bozulması
• merkezi sinir sistemi hastalıkları nedeni ile damarlara nabız geçişinin bozulması
• testosteron seviyesinin azalması vb.

Cinsel zayıflık i(iktidarsızlık) tedavisi nedenlerin doğru bir teşhisi, tüm organizmanın tam bir muayene edilmesi ve ilişkili hastalıkların ortadan kaldırılması da dahil olmak üzere, kapsamlı olmalıdır. Bunun için uzman bir doktordan yardım almak en doğrusudur. Bitkisel tedavi almak isteyenler de önce doktoru ile bu konuyu etraflı konuşmalıdır. Bitkisel ürünlerle cinsel zayıflık tedavisi gören birçok erkeğin olumlu sonuçlar elde ettiği bir gerçektir. Olumlu sonuç alabileceğiniz ve denenmiş bir cinsel zayıflığa karşı çay tarifini sizinle paylaşmak isteriz.

Cinsel zayıflığa karşı bitki çayı tarifi

Bu bitki karışımı, erkek üreme sistemi üzerinde tonik ve uyarıcı bir etki yapar, cinsel organ dokularda kan akışını arttırır, merkezi ve periferik sinir sisteminin tonusunu artırır. Bu karışım, metabolik süreçlerin aktivitesini geliştirir, hipovitaminozu ortadan kaldırır, testosteron üretimini stimule eder ürogenital enfeksiyonları ile mücadele eder. Karışım her yaştaki erkekler için mükemmel bir tonik etkiye sahiptir.

Eğir Kökü Çayı

Eşit miktarda eğir kökü, hint sümbülü kökü, ceviz yaprağı, ısırgan, kantaron otu, pelin kökü, demirdikeni, çoban çantası, üvez ağacı meyveleri, kereviz, rezene, kuşburnu, aynısefa çiçeğini karıştırın. 1 yemek kaşığı karışımın üzerine 2 çay bardağı henüz kaynamış su koyun ve yarım saat demlenmeye bırakın. Demlendikten sonra süzün. Gün içinde yemek aralarında bitirmeye çalışın. Tedavi süresi 1 aydır, sonra 2 hafta ara verip tekrarlayabilirsiniz.

Eğir Kökü Çayının Zararları ve Yan Etkileri

Bu bitkilerden herhangi birine alerjiniz var ise, tavsiye edilmez.

Açıklama : Yazımızda verilen bitki çayı nasıl demlenir, kaynatılır, yapılır, ne sıklıkla içilmeli, bitkisinin çayın demleme şekli çayının kaynatılma süresi kaç dakika olarak hazırlanır ve nasıl içilir, neye iyi gelir, ne işe yarar, sağlık açısından nasıl tüketilmeli bilgileri içermektedir.

   

Benzer Yazılar
Amarant Çayının Faydaları
Amarant Çayının Faydaları
Amarant Çayının Faydaları Birçok insan kendini ve seviklerini hastalıklardan koruma uğrunda pahalı ürünler kullanmaktadır. Aslında bunun için çokta para harcamaya...
Moringa Çayının Faydaları
Moringa Çayının Faydaları
Moringa Çayının Faydaları Moringa bitki çayı en yeni zayıflama ürünü olarak gündemde yer almaktadır. Aslında moringa çayının vücudumuza birçok faydası...
Kızılcık Çayının Faydaları
Kızılcık Çayının Faydaları
Kızılcık Çayının Faydaları Kızılcık bitkisinin kökleri, yaprakları ve meyveleri bir sürü faydalı özelliklere sahiptir. Kızılcık çayı vücudumuzu vitamin ve minerallerle...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

error: